RoGames
RoGames
RoGames
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RoGames


 
AcasaAcasa  DarkDeathrunDarkDeathrun  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
^nEsQuIk-mAxIm^
Membru
Membru



Mesaje : 100
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana Empty
MesajSubiect: Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana   Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana EmptyDum Iun 27, 2010 1:27 am

Acest fisier se dezarhiveaza in folderul Cstrike\Resource\ peste fisierul GameMenu.res.

Daca nu gasiti calea de dezarhivare specificata mai in sus atunci intrati in folderul in care este instalat Counter-Strike si faceti un search: "GameMenu". Dupa ce localizati fisierul il inlocuiti cu cel downloadat.

Daca doriti sa schimbati numele comenzilor de pe meniu nu aveti decat sa deschideti fisierul downloadat cu notepad sau wordpad si sa editati variabilele.
ATENTIE: inainte de a te apuca de modificat fisierul ar fi bine sa ai o copie a lui in caz ca o dai in bara!

descarcare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
bMX
BoSS
BoSS
bMX


Mesaje : 210
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/06/2010

Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana   Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana EmptyDum Iun 27, 2010 1:47 am

Mai este un tutorial la fel aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://game.bossforum.net
^nEsQuIk-mAxIm^
Membru
Membru



Mesaje : 100
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana   Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana EmptyDum Iun 27, 2010 1:52 am

nu am vazut sorry:|
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana   Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana Empty

Sus In jos
 
Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Tutorial] Cum sa faci Menu-l de Counter-Strike in Lb Romana?
» [Tutorial] Cum sa schimbi culoarea scrisului in Counter-Strike !
» [Tutorial] Meniu transparent in CS
» [Tutorial] AmxmodxRO (Info:Amx Mod X in romana)
» [Tutorial] Adaugare Server De C.s 1.6 La Meniu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoGames :: Tutoriale-
Mergi direct la: